українська російська англійська
На конкурс назв швидкісних поїздів надійшло близько 600 пропозицій
15.07.2011 | 14:18
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту України "Укрзалізниця"

На Всеукраїнський творчий конкурс на оригінальну назву підприємства швидкісного руху, його логотип (фірмовий знак), назви міжрегіональних електропоїздів виробництва «HYUNDAI ROTEM» надійшло вже 575 пропозицій. Варіанти назв та логотипів конкурсна комісія прийматиме до 23 липня цього року.

Нагадаємо, що конкурс розпочався 23 червня. Його учасником може стати будь-яка особа без обмежень за віком і національністю.На переможців чекає винагорода в розмірі 10 000 грн та запрошення на презентацію відкриття швидкісного руху міжрегіональних електропоїздів виробництва компанії «HYUNDAI ROTEM», які будуть курсувати на маршрутах Київ – Харків, Київ – Донецьк та Київ – Львів.

Швидкісний рух запроваджується у рамках програми підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату з футболу Євро-2012. 16 грудня 2010 року у м. Києві Південна залізниця та «Hyundai Corporation» підписали угоду про постачання 10 нових міжрегіональних електропоїздів. Для забезпечення комфортного перевезення пасажирів на напрямках впровадження швидкісного руху заплановано курсування 6 міжрегіональних двосистемних електропоїздів, виробництва «Hyundai Rotem», надійдуть в Україну до початку Євро-2012, а ще 4 — до кінця 2012 року.

 

 

версія для друку