українська російська англійська
Міністри закордонних справ України та Польщі обговорили євроінтеграційне співробітництво
18.07.2011 | 10:52
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко у рамках свого робочого візиту до Брюсселя провів зустріч з Міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським.

Український міністр обговорив з керівником зовнішньополітичного відомства Польщі, яка нині головує в ЄС, перспективи завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС, включаючи всеохоплюючу та поглиблену зону вільної торгівлі. Сторони погодилися активізувати зусилля з метою узгодження всіх проблемних питань переговорного процесу не пізніше осені поточного року. Було констатовано, що укладення Угоди між Україною та ЄС стане не лише спільним успіхом Києва та Брюсселя, але й матиме позитивний вплив на добробут та процвітання Європи та її населення в цілому. При цьому К.Грищенко відзначив, що в Україні особливо цінують те, що підтримка євроінтеграційних прагнень нашої держави на практиці стала одним з пріоритетів польського головування в ЄС.

Між главами МЗС України та Польщі відбувся зацікавлений обмін думками з актуальних питань регіональної безпеки та стабільності, включаючи прогрес у Придністровському врегулюванні, досягнутий завдяки посередництву Києва, а також з питань підготовки до Саміту Східного партнерства, що має  відбутися 29-30 вересня у Варшаві. 

 

версія для друку