українська російська англійська
В Україну з візитом прибуває делегація НАТО
18.07.2011 | 12:29
Прес-служба Міністерства оборони

18 липня Україну з офіційним візитом прибуває військова делегація Північноатлантичного альянсу на чолі з Верховним Головнокомандувачем об’єднаних Збройних сил НАТО в Європі адміралом Джеймсом Ставрідісом.

Головна мета візиту полягатиме в обговоренні питань поточного стану і перспектив розвитку співробітництва Збройних Сил України з НАТО, а також можливих шляхів розширення співпраці та підвищення оперативних спроможностей Збройних Сил України.

19 липня у рамках візиту в Україну адмірал Джеймс Ставрідіс візьме участь у переговорах з делегацією Збройних Сил України на чолі з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-полковником Григорієм Педченком, під час яких сторони обговорять питання реформування Збройних Сил України, співробітництва України з НАТО в рамках розвитку військових спроможностей, а також участі України в багатонаціональних навчаннях, операціях під проводом НАТО та Силах реагування Альянсу.

Після переговорів адмірал Джеймс Ставрідіс здійснить візит ввічливості до Міністра оборони України Михайла Єжеля.

Цього ж дня Голова військової делегації НАТО зустрінеться з керівництвом Міністерства закордонних справ України, Ради національної безпеки і оборони України та Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

20 липня військова делегація НАТО перебуватиме з візитом у Севастополі, де відбудеться робоча зустріч адмірала Джеймса Ставрідіса з командувачем Військово-Морських Сил Збройних Сил України адміралом Віктором Максимовим. Також представники делегації НАТО відвідають великий десантний корабель “Костянтин Ольшанський” та фрегат “Гетьман Сагайдачний” Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

 

версія для друку