українська російська англійська
Україна та ЄС мають гарні перспективи завершити основну роботу над ЗВТ у вересні
18.07.2011 | 14:20
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Україна та Європейська Комісія налаштовані узгодити всі принципові положення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС до саміту Східного партнерства, запланованого на 29 вересня ц.р.  Такого спільного розуміння дійшли Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко та Комісар ЄС з питань торгівлі Карел Де Гухт під час переговорів у Брюсселі 18 липня ц.р.

«Угода про ЗВТ повинна бути підготовлена якомога скоріше. Європейська сторона це чудово розуміє», - зазначив К.Де Гухт під час бесіди.

Сторони констатували, що переговори між Україною та ЄС щодо створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі вийшли на завершальну стадію. У цьому зв’язку перед переговорними командами стоїть завдання в максимально короткий термін завершити узгодження всіх технічних питань та знайти компромісні формулювання у питаннях, що залишаються відкритим. 

У ході зустрічі К.Грищенко та К.Де Гухт погодилися, що запровадження ЗВТ стане потужним стимулом для подальшого економічного зростання України та важливим інструментом поступової інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС.

 

версія для друку