українська російська англійська
Держрезерв починає закупівлю зерна нового врожаю
18.07.2011 | 15:17
Прес-служба Державного агентства резерву

Закупівлю зерна нового врожаю Держрезерв вважає завданням номер один. На даному етапі Державне агентство резерву вивчає власні фінансові можливості для організації закупівель зерна. Передбачається, що для цих цілей агентство зможе вишукати орієнтовно 60 мільйонів гривень. Крім того, керівництвом відомства підготовлено лист на Міністерство економічного розвитку і торгівлі України про виділення додаткового фінансування закупівель зерна - у зв'язку з дорученням Першого віце-прем'єр міністра Андрія Клюєва про збір та зберігання врожаю.

Голова Державного агентства резерву Україні О. Лелюк підкреслив, що «розпорядження Кабінету Міністрів щодо забезпечення цінової і продовольчої стабільності на ринку зерна, повинно виконуватися серйозно, детально, з урахуванням найвигіднішого рівня пропозиції зерна аграріями».

За словами Першого заступника Голови агентства М. Косіченка, найближчим часом буде підготовлено та затверджено зміни до плану закупівель зерна нового врожаю. «Сьогодні йде активна підготовка державних підприємств системи резерву до приймання та зберігання зерна. Думаю, через тиждень Держрезерв зможе почати процедуру його закупівлі», - наголосив М. Косіченко.

 

версія для друку