українська російська англійська
Міністр закордонних справ України зустрівся з Генсеком НАТО
18.07.2011 | 16:24
Прес-служба Міністерства закордонних справ

18 липня 2011 року у штаб-квартирі НАТО відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Костянтин Грищенка з Генеральним секретарем Альянсу А.Ф.Расмуссеном.

У ході зустрічі увага сторін була приділена питанням залучення експертної допомоги НАТО та досвіду Альянсу до організації заходів з забезпечення ефективної безпеки учасників Євро-2012, імплементації Трастового Фонду з утилізації, легких озброєнь та звичайних боєприпасів в Україні та започаткування проекту Трастового Фонду з ліквідації джерел радіоактивного забруднення в місцях розташування колишніх радянських військових об’єктів.

Генеральний секретар НАТО наголосив на важливості, яку приділяє Альянс поглибленню конструктивного партнерства з Україною.

Сторони обговорили також хід реалізації положень Спільної заяви Комісії Україна-НАТО, схваленої на черговому міністерському засіданні КУН у Берліні (квітень 2011р.).

У ході зустрічі Міністр закордонних справ України К.І.Грищенко та Генеральний секретар НАТО А.Ф.Расмуссен дали позитивну оцінку сучасному стану політичного діалогу та практичного співробітництва в рамках особливого партнерства між Україною та Альянсом.

 

версія для друку