українська російська англійська
FATF визнала безперечний прогрес України з протидії відмиванню коштів і фінансуванню тероризму
18.07.2011 | 16:27
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Міжнародна організація протидії відмиванню коштів і фінансуванню тероризму FATF на пленарному засіданні обговорила прогрес, досягнутий Україною у впровадженні плану дій в цій сфері.

У листі Прем’єр-міністру України Миколі Азарову президент FATF Луїс Уррутіа повідомив, що «на Пленарному засіданні було визнано, що Україна безперечно продемонструвала прогрес в удосконаленні національного режиму протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму, включаючи прийняття законодавства». Цей прогрес висвітлений у публічному документі «Підвищення рівня виконання міжнародних  стандартів у боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму: постійний процес вдосконалення», який сьогодні доступний на сайті FATF www.fatf-gafi.org.

Сьогодні ж стало відомо, що 5-6 вересня FATF здійснить виїзну місію в Україну для підтвердження того, що процес впровадження необхідних реформ триває та вживаються заходи для усунення недоліків, виявлених моніторингом FATF  у попередні роки.

Висновки місії щодо прогресу у виконані Україною плану дій буде обговорено на наступному пленарному засіданні FATF 24-28 жовтня поточного року в Парижі.

 

версія для друку