українська російська англійська
Переобладнаних автобусів на українських дорогах не буде вже з жовтня
18.07.2011 | 17:59
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Вже з жовтня 2011 року буде заборонено використовувати переобладнані з вантажних автобуси для перевезення пасажирів. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков  сьогодні, 18 липня, під час звітної прес-конференції за підсумками І півріччя роботи.

Борис Колесніков  зауважив, що саме переобладнані маршрутки найчастіше стають причиною тяжких аварій з численними людськими жертвами. «На жаль, увага до цієї теми привертається лише після ДТП: як тільки стається трагедія – суспільство починає говорити про те, що не можна використовувати для перевезень автомобілі, що були призначені для перевезення вантажів, - сказав він. – Коли ж висувається заборона до експлуатації таких транспортних засобів – це може бути сприйнято як спроба тиску на малий бізнес. Проте такі експонати автобусів, за якими вже можна відкривати музеї, їздити не будуть».

Відтак вже з жовтня ліценції на автоперевезення не видаватимуться на транспортні засоби, що були переобладнані з вантажних. «Ліцензію отримати на переобладнаний автобус буде неможливо», - сказав Борис Колесніков.

«У цьому секторі буде наведено порядок»,  - підкреслив Віце-прем'єр-міністр України.

версія для друку