українська російська англійська
Учасникам ринку рекомендовано знизити ціну бензину А-95 на 5 коп., дизпалива на 10 коп.
19.07.2011 | 09:24
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

18 липня 2011 року на засіданні Експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості при Міненерговугілля було прийнято одноголосне рішення рекомендувати учасникам ринку протягом найближчих трьох днів знизити вартість бензину марки А-95 на 5 копійок, дизельного палива на 10 копійок.

Головуючий на засіданні Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко зазначив, що нинішня світова тенденція на ринку нафтопродуктів і нафти дозволяє операторам українського ринку зменшити ціни на нафтопродукти.

«Ми хочемо, щоб люди у нас бачили тенденцію до зниження вартості нафтопродуктів, враховуючи зменшення ціни на нафту на світових ринках. Хочу ще раз наголосити, що наша найголовніше завдання – це стабільність на ринку. Я вважаю, що зараз ми пройшли найважчий період, коли у наших сусідів був дефіцит, і це могло відбитися на нас», - зазначив Юрій Бойко.

Він подякував учасникам ринку, які в часи цінових коливань витримували необхідний баланс і щодо ресурсів, і щодо ціни.

Під час засідання Експертно-аналітичної групи його учасники також зазначили, що сьогодні ситуація на українському ринку нафтопродуктів є стабільною і прогнозованою. За оцінками учасників, наявні запаси пального на ринку дозволяють повністю забезпечити попит на бензини усіх марок та дизпаливо в Україні в короткостроковій та довгостроковій перспективах.

Під час засідання ЕАГ також обговорювався ряд питань, які стосуються законодавчого врегулювання функціонування ринку нафтопродуктів.

 

версія для друку