українська російська англійська
Реформування залізничного транспорту покращить якість обслуговування пасажирів
19.07.2011 | 11:51
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Реформування залізничного транспорту України покращить якість обслуговування пасажирів та вантажовідправників та сприятиме підвищенню якості управління залізничною галуззю. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

«Пріоритет, якщо брати ринок перевезень, - пасажирські перевезення. Україна протягом шести років має відійти від нічних поїздів і підвищити швидкість руху, - сказав Борис Колесніков. - Для наших клієнтів, що відправляють вантажі, дуже важливою частиною є електрифікація колій. Окрім ефекту швидкості додається ефект екологічності: електротяга набагато екологічніша, та й наша країна не видобуває стільки нафти, щоб дизельне паливо виробляти. Тому для нас це дуже важливо».

За словами Віце-прем’єр-міністра України, цьогоріч вперше за двадцятиліття незалежності нашої держави буде електрифіковано 400 км залізничних колій, а у перспективі – довести частку електрифікованих ділянок з нинішніх близько 11,5 тис. км до 15 тис. км.

Ще одним пріоритетним напрямком реформування Укрзалізниці є модернізація рухомого складу. «Нам потрібно з наступного року купувати по 100 локомотивів щорічно», - сказав він.

 

версія для друку