українська російська англійська
Сергій Тігіпко: У соціальній сфері спостерігаються позитивні тенденції
19.07.2011 | 16:17
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Реформи системи пенсійного забезпечення та соціальної підтримки уже дають перші позитивні результати. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, підсумовуючи роботу Міністерства за І півріччя 2011 року. Він зазначив, що діяльність Міністерства у цей період здійснювалася у напрямі реформування пенсійного забезпечення та системи соціальної підтримки, проведення заходів щодо збільшення доходів населення та забезпечення продуктивної зайнятості. 

Так, за словами урядовця, номінальні доходи населення за І квартал 2011 року збільшилися на 16,5 % порівняно з відповідним періодом попереднього року. Середньомісячна заробітна плата за січень-травень 2011 року порівняно з відповідним періодом минулого року зросла на 19,3% і становила 2454 грн. на місяць. Реальна заробітна плата при цьому зросла на 9,6%.

Також у І півріччі 2011-го забезпечено підвищення прожиткового мінімуму та державних соціальних гарантій, які визначаються на його основі: мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії за віком (надбавок та підвищень до пенсії), соціальної допомоги та інших соціальних виплат. Крім того, постановою Кабінету Міністрів України підвищено посадовий оклад працівника І тарифного розряду ЄТС.

Сергій Тігіпко наголосив, що це дозволить до кінця року підвищити зазначений розмір порівняно із червнем на 12,6% та зменшити грошовий розрив між мінімальною заробітною платою та посадовим окладом працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки.

 

версія для друку