українська російська англійська
За місяць запроваджуватиметься єдина державна політика в сфері тарифоутворення на житлово-комунальні послуги
20.07.2011 | 12:01
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Секретаріату Кабінету Міністрів України у стислі строки вирішити всі організаційні питання роботи створеної Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України. Про це Глава Уряду заявив на засіданні Кабінету Міністрів.

«Доручаю Міністерству регіонального розвитку і будівництва разом з Секретаріатом Кабінету Міністрів України негайно вирішити питання щодо розміщення комісії, укомплектування штатів, матеріально-технічного забезпечення роботи», - заявив Микола Азаров.

При цьому він наголосив, що головне завдання Нацкомісії полягає у виконанні доручення Президента України щодо упорядкування і обґрунтованості тарифоутворення.

Водночас від Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг Прем’єр-міністр вимагає у стислі терміни, за місяць, розробити проекти рішення для запровадження в Україні єдиної державної політики в сфері тарифоутворення на житлово-комунальні послуги, які Уряд повинен ухвалити впродовж місяця. Відповідальність за цю роботу глава Уряду поклав на профільного міністра.

 

версія для друку