українська російська англійська
Микола Азаров доручив Держмитслужбі ліквідувати черги автотранспорту на українсько-російському кордоні
20.07.2011 | 12:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив Голові Державної митної служби негайно провести консультації з керівництвом Федеральної митної служби Російської Федерації для врегулювання ситуації з утворення черг автотранспорту на українсько-російському кордоні. Відповідне розпорядження Глава Уряду дав під час засідання Кабінету Міністрів України.

«Знайдіть рішення», - поставив завдання Голові Держмитслужби Микола Азаров, зазначивши, що в розпал сезону відпочинку і сезонної торгівлі продуктами ситуація, що склалася, є неприпустимою.  «Це створює величезні незручності громадянам як України, так і Росії. Тому я сподіваюсь на те, що наші російські колеги зважать на це і на те, що якщо вони хочуть довести переваги Митного союзу, то вони мають зробити такі переваги наочними для  партнерів. У тому числі і в митних процедурах», - наголосив Глава Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, Держмитслужбі необхідно опрацювати з російською стороною проект Декларації про запровадження Системи раннього попередження про виникнення надзвичайних ситуацій в пунктах пропуску на українсько-російському державному кордоні, розробити програму створення й облаштування зон сервісного обслуговування на під’їзних шляхах до пунктів пропуску, а також створити належні санітарні умови для громадян, які перетинають державний кордон України.

Крім того, як відзначив Микола Азаров, треба прискорити підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України й Урядом Російської Федерації про співробітництво під час здійснення спільного контролю осіб, транспортних засобів і товарів на українсько-російському державному кордоні.

«Я готовий підключитися до цієї роботи. Якщо треба, будемо розмовляти з керівництвом РФ, але це повинно бути урегульоване в найкоротші терміни», - наголосив Прем’єр-міністр.

 

 

 

версія для друку