українська російська англійська
Микола Азаров доручив відзначити тих, хто створює нові робочі місця
20.07.2011 | 15:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Країна вийшла на гарний робочий ритм. І це - величезна цінність для людей, які хочуть стабільно працювати, отримувати пристойну зарплату, відчувати себе захищеними, впевнено планувати життя своєї родини. На цьому наголосив сьогодні Прем‘єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України.

«Це вимога суспільства – реально покращувати життя людей, де б вони не мешкали і де б не працювали. І Уряд зобов’язаний цю вимогу виконати», - наголосив Микола Азаров, додавши, що «ресурси і важелі, щоб проводити соціально орієнтовану національну економічну політику у нас є».

Зокрема, він навів два приклади  ефективної роботи - запуск проекту модернізації вітчизняної газотранспортної системи та початок роботи першої черги оптового ринку сільськогосподарської продукції в Києві.

«Такі потужні інвестиційно-інноваційні проекти можуть бути локомотивами для всієї економіки», - підкреслив Микола Азаров.

Микола Азаров зазначив, що він як Прем’єр-міністр «готовий особисто потиснути руку кожному власнику або керівнику підприємства, кожному керівнику галузі, який створює нові робочі місця з більшою зарплатою, кожному керівнику місцевої влади, який створив гарні умови для реалізації на своїй території інвестиційного проекту, кожному інвестору, який започаткував новий бізнес, приніс інноваційні технології.»

Для того, аби «дійсно достойно і публічно відзначити тих людей, які своїми капіталами, приватною ініціативою або новаторськими ідеями і власною працею після кризи створюють нові робочі місця, запроваджують новітні технології, відкривають нові напрямки економічної діяльності», Прем‘єр-міністр дав доручення Міністерству економіки і Секретаріату Кабінету Міністрів внести відповідні пропозиції.

 

версія для друку