українська російська англійська
За п'ять років буде побудовано дорогу Одеса - Монаші
20.07.2011 | 18:16
Прес-служба Міністертсва інфраструктури

Кабінет Міністрів України схвалив техніко-економічне обґрунтування будівництва ділянки автомобільної дороги державного значення Одеса – Рені (на Бухарест) за новим напрямком «Одеса – ОвідіопольБілгород-ДністровськийМонаші». Документ був презентований на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністром України – Міністром інфраструктури Борисом Колесніковим та схвалений сьогодні, 20 липня 2011 року.

Відповідно до проекту, дорога будуватиметься за напрямком Одеса – ОвідіопольБілгород-ДністровськийМонаші і передбачатиме мостовий перехід через Дністровський лиман (Одеська область).

Загальна довжина дороги – 81 км, зокрема, протяжність мостового переходу – 5,7 км.

Вартість будівництва за проектом - 8,2 млрд. грн., з яких вартість будівництва мостового переходу - 4,9 млрд. грн.

Побудувати дорогу за напрямком Одеса – ОвідіопольБілгород-ДністровськийМонаші, відповідно до документу, планується за п’ять років.

Нагадаємо, за оцінками Віце-прем’єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова,  сучасні автомобільні дороги Україна отримає вже у найближче десятиліття.      «Дані УЄФА - Україні необхідно 30 років для того, щоб побудувати сучасні дороги. Я думаю, що ми вкладемося у 10 років - щоб отримати сучасні автошляхи. Як мінімум 5-6 трансукраїнських магістралей буде побудовано в найближчі 10 років», - зазначив Борис Колесніков.

   

Довідка

Проект розпорядження про схвалення техніко-економічного обґрунтування  розроблений відповідно до Державної програми розвитку автомобільних доріг громадського користування на 2007-2011 роки.

 

 

версія для друку