українська російська англійська
Ситуація на українсько-російському кордоні під контролем. Черг немає
21.07.2011 | 11:13
Прес-служба Державної митної служби

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Держмитслужба затвердила план заходів з врегулювання ситуації із виникненням черг транспортних засобів на українсько-російському кордоні.

Ситуація на українсько-російському кордоні – робоча та прогнозована. Станом на 9.00 черг немає.

Держмитслужбою ведеться постійний моніторинг відповідних пунктів пропуску – у тому числі в режимі он-лайн спостереження - та хронометраж проведення митних процедур. Українська та Російська митні служби працюють у тісній взаємодії на всіх рівнях – від керівників відомств до начальників регіональних митниць та окремих пунктів пропуску.

Проведено консультації у телефонному режимі між Головою Держмитслужби Ігорем Калєтніком та Керівником Федеральної Митної Служби Російської Федерації Андрієм Бельяніновим.

План заходів також передбачає постійне проведення зустрічей керівництва Департаменту організації митного контролю та оформлення з Керівником Представництва митної служби Російської Федерації в Україні. Під час цих зустрічей розглядатимуться питання взаємодії митних органів обох країн, у зоні діяльності яких розташовано пункти пропуску для автомобільного сполучення.

Завершується підготовка проекту Декларації між митними службами України та Росії про запровадження системи раннього попередження про виникнення надзвичайних ситуацій на спільному державному кордоні. Цей документ до 22 липня буде направлено Федеральній митній службі РФ.

Також буде опрацьовано можливість підписання Декларації про першочерговий пропуск через українсько-російський кордон товарів з обмеженим строком зберігання.

 

версія для друку