українська російська англійська
В Україні більш ніж на 13% зменшився рівень виробничого травматизму
21.07.2011 | 15:17
Прес-служба Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки

У першому півріччі 2011 року загальна кількість нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом, зменшилась більш ніж на 13%, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Смертельних випадків поменшало на 5%. Про це заявив Голова Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України Олександр Хохотва.

Найбільш травмонебезпечними у першому півріччі були вугільна промисловість, машинобудівна промисловість, агропромисловий комплекс та соціально-культурна сфера. На підприємствах цих галузей економіки травмовано 74% від загальної кількості травмованих на виробництві в Україні, з них смертельно – 56%.

Найпоширеніші причини травматизму – елементарні порушення трудової і виробничої дисципліни, технологічного процесу та вимог безпеки під час експлуатації обладнання, машин і механізмів. Крім того, Голова Держгірпромнагляду України наголосив на незадовільній якості проведення попередніх та періодичних медичних оглядів, покликаних діагностувати та своєчасно виявляти професійні захворювання.

 

версія для друку