українська російська англійська
Україна здобула право прийняти Чемпіонат світу з художньої гімнастики-2013
21.07.2011 | 17:23
Прес-служба Державної служби молоді та спорту

19 липня 2011 року у штаб-квартирі FIG в Лозанні Міжнародна федерація гімнастики (FIG) та Федерація гімнастики України підписали Договір про проведення 32-го Чемпіонату світу з художньої гімнастики в 2013 році в Україні.

Чемпіонат світу з художньої гімнастики відбудеться 14-24 вересня 2013 року в Києві у Палаці Спорту.

Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін привітав спортивну громадськість країни, Федерацію гімнастики України з успіхом і зазначив, що вперше в історії України престижні змагання з художньої гімнастики такого рівня проходитимуть на території нашої держави.

"Рішення Міжнародної федерації гімнастики – справедливе і заслужене, адже Україна має багаті традиції розвитку цього виду спорту та довгий час є однією з провідних країн у світі художньої гімнастики", - зазначив Равіль Сафіуллін, коментуючи рішення в Лозанні.

Він також відзначив роль Федерації гімнастики України, висловив  вдячність засновниці славетної школи з художньої гімнастики Альбіні Дерюгіній та її дочці, чемпіонці світу 1977 та 1979 років Ірині Дерюгіній, в основному завдяки їм наша держава має велику кількість переможців чемпіонатів різних рівнів та міжнародних змагань з художньої гімнастики. Вихованками цієї школи є провідні гімнастки світу Анна Безсонова, Олена Вітриченко та ін.

 

 

версія для друку