українська російська англійська
Держсільгоспінспекція контролює збір ранніх зернових у регіонах
22.07.2011 | 12:02
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Для контролю за проведенням збиральних робіт ранніх зернових культур і перевірки відповідності та достовірності інформації, яка надходить з регіонів щодо об’ємів збору зернових, за дорученням Міністра аграрної політики та продовольства України Голова Державної інспекції сільського господарства Микола Поєдинок затвердив графік поїздок керівництва інспекції до регіонів.

Посадовці перевірять стан справ із збирання зернових в 14 областях, де польові роботи на даний час в самому розпалі, зокрема, у Запорізькій, Дніпропетровській, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській, Херсонській, Чернігівській, Сумській, Чернівецькій, Хмельницькій, Тернопільській, Донецькій та Луганській.

Разом з тим, Держсільгоспінспекція в цьому році посилила контроль за якісними показниками зерна нового врожаю в усіх регіонах під час надходження його на сертифіковані зернові склади.

Крім того, відповідно до діючих стандартів на зерно та вимог Закону України «Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів» посилено контроль за показниками безпеки та наявністю ГМО в зерні.

 

версія для друку