українська російська англійська
Прем'єр-міністр України Микола Азаров висловив щирі співчуття у зв'язку зі смертю Мітюкова Олександра Георгійовича
22.07.2011 | 12:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров висловив щирі співчуття колегам, близьким і рідним у зв’язку зі смертю  колишнього начальника Архівного управління при Раді Міністрів УРСР, ветерана Великої Вітчизняної війни Мітюкова Олександра Георгійовича. Його серце перестало битися сьогодні, о 04.30 ранку, на 89-му році життя.

«Від мене особисто та від імені Уряду прийміть щирі співчуття у зв'язку з тяжкою втратою. Олександр Георгійович був уособленням відповідального посадовця, який сповна віддавався державницькій роботі та бездоганно виконував найскладніші завдання», йдеться в Урядовій телеграмі.

Микола Азаров зазначив, що держава високо оцінила самовіддану працю Олександра Мітюкова, нагородивши його орденами Трудового Червоного прапора, Червоної Зірки, «Знак пошани», сімома медалями. Та найвища нагорода – це добра згадка людей, в пам‘яті яких Олександр Георгійович увічнив себе добрими ділами.

«У пам'яті всіх, хто знав і працював разом з Мітюковим Олександром Георгійовичем, він залишиться для нас перш за все Людиною з великої літери, чуйною, справедливою, самовідданою, - наголосив Микола Азаров. - . Усім серцем поділяю біль непоправної втрати і сумую разом з Вами».

версія для друку