українська російська англійська
Керівництво Держкомпідприємництва обговорило проблеми дерегуляції з представниками регіонів
22.07.2011 | 14:35
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Перший заступник голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Галина Яцишина 21 липня 2011 року провела відеоконференцію з представниками обласних державних адміністрацій та регіональних рад підприємців з метою обговорення проблем ведення бізнесу на місцях.

"У нас є певні успіхи в напрямі дерегуляції. Будь-яка реформа виконується, якщо заходи здійснюються системно, послідовно і є контроль за здійсненням цих заходів. І однією з головних умов успішної дерегуляції є взаємодія з регіонами, бо саме там працює більшість підприємців", - підкреслила Галина Яцишина

Учасники відеоконференції обговорили необхідність перегляду регуляторних актів, які приймалися органами місцевого самоврядування, а також питання створення в регіонах дозвільних центрів та призначення державних адміністраторів.

Заступник голови Держкомпідприємництва закликала учасників відоконференції дотримуватися вимог закону про регуляторну політику під час розробки та прийняття регуляторних актів.

 

версія для друку