українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Україна може успішно боротися за інвестиції
22.07.2011 | 14:41
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра - Міністра соціальної політики

Зміна міжнародним агентством Fitch Ratings інвестиційного рейтингу України зі «стабільного» на «позитивний» свідчить про оздоровлення економіки країни та дієвість  реформ, вважає Віце-прем'єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

«Поліпшення рейтингів свідчить про правильність курсу економічної політики, яка проводиться Урядом, – зазначив Сергій Тігіпко. – Зростання довіри інвесторів до України особливо важливе на тлі загострення боргових проблем в Євросоюзі і США». На думку Віце-прем'єра, з одного боку, нестабільність світової економіки несе в собі загрозу і для України, з іншого – дає шанс поборотися за інвестиції.

«На сьогодні одне з найважливіших завдань Уряду – максимально знизити ризики для економіки шляхом обмеження витрат. Ми повинні навчитися жити відповідно до своїх фінансових можливостей, – вважає Сергій Тігіпко. – Але разом з цим потрібно вжити заходів для забезпечення сталого розвитку економіки, енергійно продовжувати розпочаті економічні та соціальні реформи, які допоможуть зробити країну привабливою для інвесторів».

 Нагадаємо, Fitch Ratings змінило рейтинг України на «позитивний». За повідомленням агентства, перегляд прогнозу відображає значне зменшення дефіциту бюджету України в 2011 р. завдяки відновленню економіки та стримуванню витрат.

 

 

версія для друку