українська російська англійська
Мінінфраструктури освоює YouTube
25.07.2011 | 10:26
Прес-служба Міністерства інфраструктури

  Міністерство інфраструктури бере приклад з активних користувачів всесвітньої павутини, поступово опановуючи популярні соціальні мережі та Інтернет-служби. Після відкриття власної сторінки у Facebook, Мінінфраструктури розпочало освоєння відеохостингу YouTube.

  Відтепер охочі дізнатись якнайбільше про практичну та законопроектну діяльність, плани та здобутки міністерства, можуть переглянути свіже відео з прес-конференцій, інших публічних заходів, клікнувши на http://www.youtube.com/user/mininfra.

  Станом на 14 год. 00 хв. 22 липня 2011 року кількість переглядів відеороликів міністерства інфраструктури на YouTube – 44 з моменту відкриття каналу.

  Міністерство інфраструктури сподівається, що освоєння популярних серед українців новітніх технологій допоможе налагодити тісніший взаємозв’язок із зацікавленою аудиторією: відомство через відеосюжети, світлини, оперативну інформацію ділитиметься із широким загалом своїми досягненнями, а аудиторія залишатиме свої коментарі – позитивні відгуки чи зауваження для того, щоб фахівці Міністерства у своїй роботі брали до уваги пропозиції громадськості.

 

 

версія для друку