українська російська англійська
МВС пропонує підвищити штрафи за зупинку на смузі для маршрутних транспортних засобів
26.07.2011 | 10:23
Прес-служба Управління ДАІ МВС України

Кабінет Міністрів схвалив законопроект «Про внесення змін до статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності водіїв транспортних засобів за порушення правил руху і зупинки на смузі для маршрутних транспортних засобів».

Представляв проект закону на засіданні Уряду 20 липня 2011 року Перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Попков.

Проект Закону України розроблено Міністерством внутрішніх справ на виконання вимог наради в Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. від 21 лютого 2011 року «Про підготовку інфраструктури приймаючих міст до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Прийняття законопроекту дозволить забезпечити використання смуг руху маршрутних транспортних засобів за призначенням та зменшити заторові явища на вулицях міст.

Метою законопроекту є посилення адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху і зупинки на смузі для маршрутних транспортних засобів, підвищення ефективності впливу на дисципліну учасників дорожнього руху, а також поліпшення роботи громадського транспорту шляхом внесення відповідних змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зокрема пропонується підвищити штрафи шляхом перенесення санкції за ненадання переваги маршрутним транспортним засобам, у тому числі порушення правил руху і зупинки на смузі для маршрутних транспортних засобів або з другої частини статті 122 КУпАП до третьої, тобто підвищити штраф з 425-510 грн. до 510-680 грн.

версія для друку