українська російська англійська
28 липня з нової злітно-посадкової смуги аеропорту "Донецьк" стартують регулярні рейси
26.07.2011 | 15:32
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Регулярні польоти з нової злітно-посадкової смуги КП «Міжнародний аеропорт «Донецьк» виконуватимуться вже з четверга, 28 липня 2011 року. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков сьогодні, 26 липня 2011 року, під час урочистого відкриття нової найсучаснішої злітно-посадкової смуги аеропорту «Донецьк».

«Ми чекали на відкриття нової смуги 8 років – з осені 2003 року, коли було розпочато її проектування. Саме будівництво ЗПС було розпочато у 2007 році, проте недостатнє фінансування не дало змоги закінчити будівництво у 2010 році. Нині всі роботи завершені – і вже післязавтра з неї виконуватимуться регулярні польоти», - зазначив Борис Колесніков, додавши, що стара смуга використовуватиметься в якості руліжної доріжки.

Віце-прем’єр-міністр України повідомив, що на будівництво нової смуги було витрачено 225 млн. дол. «Для порівняння: злітно-посадкова смуга в аеропорту «Бориспіль», збудована 11 років тому, коштувала 200 млн. дол.», - сказав він.

За словами Бориса Колеснікова, нова штучна смуга в Донецьку здатна приймати будь-які види літаків, включаючи Boeing-747 та Airbus-380. «До цього моменту аеропорт «Донецьк» не мав можливості приймати повітряні судна такого класу та був закритий для дальномагістральної авіації», - наголосив Віце-прем’єр-міністр України.

 

 

версія для друку