українська російська англійська
Борис Колесніков: Донеччина отримає якісні дороги
26.07.2011 | 15:44
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Наступного року буде розпочато будівництво швидкісної магістралі Донецьк-Луганськ. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков сьогодні, 26 липня 2011 року, під час урочистого відкриття нової найсучаснішої злітно-посадкової смуги аеропорту «Донецьк».

«Це буде дорога І категорії, з чотирма смугами руху», - сказав Борис Колесніков. – Думаю, її буде збудовано за півтора роки».

Крім того, за словами Бориса Колеснікова, продовжуватимуться роботи на трасі Донецьк-Дніпропетровськ та розпочнеться проектування магістралі Донецьк-Запоріжжя.

Також буде повністю відреконструйовано дорогу Маріуполь-Донецьк-Славянськ, збудовану майже 40 років тому. «Після реконструкції це буде одна з найкращих доріг області», - сказав він.

Борис Колесніков підкреслив, що будівництво та ремонт автодоріг в Україні виконується не тільки в рамках підготовки до Євро-2012, а є комплексною роботою. «Нові дороги – це не окремі ямкові ремонти, це комплексна і серйозна робота, яку наша держава виконуватиме як до чемпіонату, так і по його завершенню», - наголосив Віце-прем’єр-міністр України.

 

 

версія для друку