українська російська англійська
Авіаційна інфраструктура "Донецька" готова до зростаючого пасажиропотоку
26.07.2011 | 16:03
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Авіаційна інфраструктура КП «Міжнародного аеропорту «Донецьк» здатна прийняти вже наступного року півтора мільйони пасажирів та забезпечити обслуговування зростаючого на 30% пасажиропотоку щорічно. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністрМіністр інфраструктури Борис Колесніков сьогодні, 26 липня 2011 року, під час урочистого відкриття нової найсучаснішої злітно-посадкової смуги аеропорту «Донецьк».

«Новий термінал, який будується в аеропорту, передбачає розширення його можливостей мало не до безкінечності, а нова смуга здатна приймати найсучасніші літаки. Тож всі умови вже створено – головне, щоб були пасажири», – сказав Борис Колесніков.

Український авіаційний альянс восени 2011 року виконуватиме польоти з аеропорту «Донецьк» до Пекіну, крім того ще декілька авіакомпаній розпочнуть роботу в Донецьку. «Це все дасть можливість використовувати аеропорт «Донецьк» у якості транзитного хабу, що зробить його популярним для мешканців Південно-Східної України», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

У майбутньому навколо самого терміналу аеропорту буде створено бізнес-зону, яка включатиме сучасний виставковий центр, мультимедійний центр, готелі тощо. «Це дасть можливість пасажирам, які використовують аеропорт «Донецьк» у якості транзитного вузла, не виходячи за його межі відпочити в готелі, здійснити покупки», - повідомив Борис Колесніков.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що зони старого терміналу аеропорту після введення в експлуатацію нової будівлі планується використовувати для бізнес-авіації.

 

версія для друку