українська російська англійська
Борис Колесніков: Держава придбає тренажери для підготовки пілотів для Airbus та Boeing
26.07.2011 | 16:14
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Україна забезпечить якісну підготовку пілотів. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков сьогодні, 26 липня 2011 року, під час урочистого відкриття нової найсучаснішої злітно-посадкової смуги аеропорту «Донецьк».

«Робота з персоналом – одна з найважливіших складових будь-якого процесу», - сказав Борис Колесніков. Відтак, за його словами, підготовка фахівців, які працюватимуть в українських аеропортах, здійснюватиметься більш ретельно, зокрема, щодо здобуття ними практичних навичок та навчання іноземним мовам.

За словами Віце-прем’єр-міністра, нині найбільш актуальне питання щодо підготовки фахівців авіаційної галузі – висококваліфіковані пілоти. «У вересні спільно з Міноборони ми проведемо круглий стіл в одному з авіаційних університетів України. Ми запросимо до участі ректорів усіх провідних навчальних закладів авіаційного профілю України, щоб обговорити питання якісної підготовки пілотів», - зазначив він.

«ДП «Антонов» розробило комплексний тренажер найвищого рівня «D» для підготовки льотно-технічного персоналу, що експлуатуватиме літак Ан-148. Вже зараз на ньому мають змогу навчатися українські фахівці. Держава також має намір придбати тренажери для підготовки персоналу, що експлуатуватиме Airbus та Boeing, - тож українська молодь зможе навчатися управляти сучасними літаками в Україні. Ми працюємо над цим питанням», - повідомив Борис Колесніков.

 

версія для друку