українська російська англійська
Розвиток торгівлі - один з пріоритетів Уряду
27.07.2011 | 09:11
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Масштабна дерегуляція економічної діяльності, зниження адміністративних бар’єрів позитивно позначились на розвитку торгівельної галузі, повідомив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Вадим Копилов у своєму вітальному слові під час урочистостей з нагоди Дня працівників торгівлі.

«Завдяки підвищенню соціальних стандартів, відновленню економічного розвитку, нам вдалося досягти зростання реальних доходів населення, що одразу позитивно позначилось на показниках товарообігу.

Так, у першому півріччі 2011 року загальний обсяг роздрібного товарообігу збільшився проти відповідного періоду 2010 року і перевищив 150 млрд. грн.», - підкреслив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

За його словами, лише за перше півріччя 2011 року від суб’єктів господарювання, що займаються торгівельною діяльністю, до бюджетів усіх рівнів надійшло 12 млрд. грн., що на 20% більше, ніж за 6 місяців минулого року.

Вадим Копилов окреслив завдання щодо подальшого розвитку сфери торгівлі, це - запровадження єдиних стандартів і правил організації і здійснення торгівельної діяльності, що відповідають стандартам розвинених країн світу. Також модернізація і розширення торгівельної інфраструктури, впровадження у торгівельну діяльність сучасних логістичних технологій, технологій фасування та зберігання товарів, що дозволить знизити рівень матеріальних втрат на шляху постачання товарів від виробника до кінцевого споживача. Та забезпечення якості і безпечності товарів, що пропонуються на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Першим кроком на шляху виконання поставлених завдань стане прийняття проекту Закону України «Про внутрішню торгівлю», розробленого Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з представниками торгівельних асоціацій, наголосив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Вадим Копилов.

 

версія для друку