українська російська англійська
Микола Азаров: Протягом двох тижнів агрогосподарства повинні отримати дотації
27.07.2011 | 11:19
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров наказав розблокувати ситуацію в агропромисловому комплексі, пов’язану з невиплатою дотацій та доручив Міністерству фінансів та Міністерству аграрної політики і продовольства протягом двох тижнів всі державні доплати на зерно, молоко, м’ясо направити в господарства. Відповідне доручення Глава Уряду зробив на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України.

«Це особиста відповідальність Міністра Присяжнюка Миколи Васильовича», - наголосив Микола Азаров. При цьому він висловив здивування: чому до господарств досі не дійшли різні субсидії і дотації, обіцяні державою. «Я, чесно кажучи, обурений. Якби в бюджеті не було грошей на це – то на таке немає ради. Але ж гроші виділені, а на їх шляху до виробника знову стоїть неповоротка чиновницька рать», - наголосив Микола Азаров, додавши, що у 2011 році, порівняно з минулим роком, державна підтримка аграрного сектору збільшена майже вдвічі.

При цьому Прем’єр-міністр підкреслив, що Уряд приділяє значну увагу відновленню аграрного сектора, висловивши сподівання, що в найближчі роки це буде дуже прибутковий і швидко зростаючий бізнес.

 

 

версія для друку