українська російська англійська
Микола Азаров наказав чиновникам не перешкоджати економічній свободі
27.07.2011 | 11:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров наголошує на вкрай повільному впровадженні в життя новацій Уряду з дерегуляції. Про це він заявив на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України.

Зокрема, Глава Уряду зазначив, що місцеві органи влади продовжують незаконно вимагати від замовників будівництва додаткові послуги, передачу частин збудованих та прийнятих в експлуатацію об’єктів, затягують видачу дозволів. «Чиновники просто цинічно перешкоджають будівельному буму в країні», - підкреслив він.

Микола Азаров доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства протягом місяця перевірити: як місцеві органи влади приводять власні рішення у відповідність до спрощеної дозвільної системи. За його словами, через місяць звітну інформацію буде заслухано на засіданні Кабінету Міністрів і прийнято відповідні рішення.

Водночас Прем’єр-міністр наголосив, що «країні як повітря потрібна вільна підприємницька ініціатива». «Без неї, на самих тільки бюджетних ресурсах, стале зростання неможливе. Тому питання економічних свобод є критичним для нас», - підкреслив Микола Азаров та додав: «Останнім часом я багато спілкувався з людьми в різних регіонах і переконався, як чимало у нас енергійних, ініціативних, грамотних менеджерів. Дайте їм свободу від чиновницького свавілля і некомпетентності – і вони самі збудують зовсім іншу країну».

 

 

версія для друку