українська російська англійська
Микола Азаров: Сьогодні українське село може дати країні вдосталь здорової і недорогої їжі
27.07.2011 | 11:27
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Сьогодні українське село може дати країні вдосталь здорової і недорогої їжі. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час розширеного засідання Уряду

За словами Глави Уряду,  цього року  в Україні гарний врожай і є всі можливості  його зберегти. «Створити, як кажуть, «запас з запасом», - відзначив Микола Азаров. А крім того, почати відновлювати продуктивне тваринництво.

Важливим завданням, як відзначив Глава Уряду, є збереження стабільних цін для споживачів. Микола Азаров зауважив, що на оптовому ринку ціни на овочі в три-чотири рази менші, ніж в торгових мережах і на базарах. «Це і є чесні ціни, які забезпечують виробнику пристойний прибуток. Все інше – це невиправданий прибуток зайвих посередників. Те саме я побачив в магазині полтавської агрофірми, яку вчора відвідав: ціна виробника плюс торгова надбавка – вдвічі-втричі менше ринкової», - наголосив він, підкресливши:  «Отже, ми на правильному шляху, коли створюємо оптові ринки для безпосередніх виробників».

Створення сучасної ринкової інфраструктури суттєво знизить ціни на продукти харчування. «Тому визначаю це як головне перспективне завдання Міністерства аграрної політки та продовольства. Те, що воно реальне, засвідчив приклад ринку «Столичний». Ще чотири місяці тому тут було голе поле, а сьогодні – вже популярний у киян торгівельний комплекс», - наголосив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку