українська російська англійська
Микола Азаров: Ціна на соціальний хліб буде незмінною протягом маркетингового року
27.07.2011 | 11:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров повідомляє про стабілізацію  цінової ситуації на ринку хліба та про реальну можливість збереження сьогоднішніх цін на соціальні сорти хліба до липня 2012. Про це заявив Глава Уряду під час розширеного засідання Кабінету Міністрів: «Ціну на соціальні сорти хліба можна тримати на сьогоднішньому рівні, не підвищувати протягом всього маркетингового року – до липня 2012».

Микола Азаров додав: «Це не моя видумка. Це відповідальна заява керівника великого хлібопекарного підприємства, який, до речі, забезпечує хлібом 4 області України».

Прем’єр-міністр зазначив, що Полтавська облдержадміністрація на основі розрахунків організаторів цього бізнесу уже уклала відповідний меморандум з хлібопекарями. «Закупівельні ціни на зерно і скорочення витрат, технологічне зменшення собівартості – це гарантія, що хліб буде достатньо рентабельним за нинішніх цін. Влада повинна зробити все, щоб така ситуація зберігалася, щоб утримувалися складові собівартості хліба», - наголосив Микола Азаров. Він доручив Міністерству аграрної політики та продовольства  здійснювати постійний моніторинг цінової ситуації і вчасно прогнозувати розвиток ситуації.

 

версія для друку