українська російська англійська
Нова злітно-посадкова смуга аеропорту "Донецьк" почала обслуговування регулярних рейсів - перший із Тель-Авіва
28.07.2011 | 17:19
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Сьогодні, 28 липня 2011 року, в аеропорту Донецьк розпочато виконання регулярних рейсів з нової злітно-посадкової смуги, яку урочисто відкрив цього вівторка Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Сьогодні о 3 год. 41 хв. за місцевим часом на нову злітно-посадкову смугу першим прибув літак із Тель-Авіва авіакомпанії «Аеросвіт».

За словами генерального директора КП «Міжнародний аеропорт «Донецьк» Валентина Паламарчука, станом на 14 год. 40 хв. нова ЗПС вже прийняла 29 літаків – 15 на приземлення та 14 на зліт. За планом, до кінця дня смуга прийме ще 18 рейсів – по дев’ять на зліт та посадку.

Загалом же нова злітно-посадкова смуга у Донецьку здатна приймати 38 літаків на годину - по 19 на зліт та посадку.

За словами Віце-прем’єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова, нова смуга здатна приймати будь-які види літаків, включаючи Boeing-747 та Airbus-380. «До цього моменту аеропорт «Донецьк» не мав можливості приймати повітряні судна такого класу та був закритий для дальномагістральної авіації», - сказав Борис Колесніков.

У цілому авіаційна інфраструктура КП «Міжнародний аеропорт «Донецьк» вже наступного року буде здатна прийняти півтора мільйони пасажирів та забезпечити обслуговування зростаючого на 30% пасажиропотоку щорічно.

 

версія для друку