українська російська англійська
У Севастополі відбулася зустріч командувачів Військово-Морських Сил ЗС України та Греції
29.07.2011 | 11:49
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 29 липня, триває візит в Україну грецької військової делегації на чолі з командувачем Військово-Морських Сил ЗС Грецької Республіки віце-адміралом Дімітріосом Елефсініотісом. Делегацію супроводжує військовий аташе при Посольстві Грецької Республіки в Україні полковник Васілеіос Агорогіанніс.

Метою візиту є обговорення розвитку співробітництва у Чорноморсько-середземноморському регіоні.

Так, під час перебування у Севастополі командувач ВМС ЗС Грецької Республіки зустрівся з командувачем Військово-Морських Сил Збройних Сил України адміралом Віктором Максимовим.

У ході зустрічі адмірал Віктор Максимов підкреслив, що співпраця між флотами обох країн триває з 1995 року, і висловив задоволення взаємовідносинами між ВМС України та Грецької Республіки.

«Грецькі військові моряки постійно беруть участь в українсько-американських навчаннях серії “Сі бриз”, кораблі ВМС Греції часто заходять з візитами до українських портів, а представники українських Військово-Морських Сил є бажаними гостями у грецьких портах, зокрема, у військово-морській базі Суда-Бей», – наголосив адмірал.

Командувач українського флоту висловився за подальше розширення двостороннього співробітництва, зокрема, в питаннях військово-технічної співпраці, обміну досвідом у підготовці екіпажів кораблів та суден, курсантів вищих військово-морських навчальних закладів, а також майбутньої участі представників ВМС ЗС України в антипіратській операції Європейського Союзу “Аталанта”.

У свою чергу, командувач ВМС ЗС Грецької Республіки подякував українському колезі за теплу атмосферу, що супроводжує візит грецької делегації в Севастополь.

«Вважаю, що мій нинішній візит до Севастополя є точкою оновлення відносин між Військово-Морськими Силами Греції та України, – відзначив віце-адмірал Дімітріос Елефсініотіс. – Ми готові до всебічного співробітництва з українськими військовими моряками, і я впевнений, що надалі воно буде зміцнюватися і розвиватися».

У рамках візиту до Севастополя члени грецької військової делегації відвідали Контактний пункт ВМС Збройних Сил України в операції “Активні зусилля” та Академію ВМС імені П.С. Нахімова, а також історичні та визначні місця міста і Кримського півострова.

Візит делегації ВМС ЗС Грецької Республіки до України триватиме до 30 липня.

 

версія для друку