українська російська англійська
Микола Азаров: Ми робимо все можливе для забезпечення рівних прав і можливостей всіх релігійних організацій
29.07.2011 | 13:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Українська влада робить все можливе, щоб забезпечити рівні права і можливості для всіх релігійних організацій, представлених в Україні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з Предстоятелем Грузинської Православної Церкви Святішим і Блаженнішим Каталікосом-Патріархом всієї Грузії Ілією ІІ.

«Україна – це розмаїта країна, в якій представлено багато конфесій, багато віросповідань. Тому українська влада, Уряд роблять все для того, щоб забезпечити рівні права і можливості людей. Ми однаково ставимося до всіх релігій, представлених в Україні», - запевнив Микола Азаров.

Він повідомив, що в Україні прийнятий закон про свободу совісті та релігійні організації, який ґрунтується на основах законності, соціальної справедливості, забезпеченні рівних прав і можливостей для всіх релігійних організацій. Микола Азаров підкреслив, що в Україні створюються умови для участі церковних інституцій в суспільному житті країни.

Крім цього, як відзначив Прем’єр-міністр, українська влада не втручається у справи церкви, однак сприяє поверненню церкві культових споруд, які були відібрані в роки провадження політики ліквідації віри.

Також Глава Уряду висловив запевнення щодо незмінно дружнього ставлення до Грузії і грузинського народу, відзначив конструктивний характер діалогу між керівництвом наших країн.

 

версія для друку