українська російська англійська
Затверджено порядок використання коштів для сприяння розвитку малого бізнесу
29.07.2011 | 15:13
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з виконання Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні. Відповідна постанова, розроблена Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, затверджена на засіданні Уряду 27 липня.

Постановою затверджується Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою “Заходи з реалізації Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні”.

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми визначено Мінекономрозвитку.

Відповідно до Порядку бюджетні кошти будуть спрямовуватися на реалізацію плану заходів з виконання у поточному році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.04.2011 № 273-р, зокрема на: забезпечення виконання освітньої програми з питань провадження підприємницької діяльності для підприємців та широких верств населення; проведення Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді; проведення конференцій, форумів, виставок та ярмарків за участю представників малого підприємництва; видання Національної доповіді про стан та перспективи розвитку підприємництва в Україні; проведення презентацій-обговорень щодо впровадження в Україні принципів Акта з питань малого бізнесу для Європи.

Реалізація постанови сприятиме забезпеченню оптимальної та відкритої процедури використання бюджетних коштів для реалізації заходів Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні.

версія для друку