українська російська англійська
Уряд візьме участь у фінансуванні будівництва нового корпусу севастопольської лікарні
30.07.2011 | 12:37
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд візьме участь у фінансуванні будівництва нового ЛОР-корпусу у складі міської лікарні N1 імені Пирогова у місті Севастополі. Про це заявив у суботу в Севастополі Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"У Севастополі має бути сучасна лікарня, яка надаватиме севастопольцям послуги, такі, як ми бачили в корпусі ендоваскулярної хірургії. І ми з вашим головою міськадміністрації домовилися, що третину витрат візьме на себе міський бюджет Севастополя, а дві третини - Уряд. Корпус ми побудуємо швидко, я думаю, ми разом відкриємо його через рік. А потім приведемо до ладу і весь лікарняний корпус міста Севастополя", - підкреслив Микола Азаров.

За словами голови Севастопольської міськдержадміністрації Володимира Яцуби, на будівництво нового корпусу ЛОР-лікарні необхідно близько 40 мільйонів гривень, із яких 30 млн. грн. виділить Кабінет Міністрів і 15 млн. - міськадміністрація.

Довідка. Міську лікарню N1 побудовано у 1868 році, вона є однією з провідних медичних установ Севастополя. У ній розташовано стаціонар на 792 ліжка, також тут працюють 4 поліклініки та амбулаторія сімейної медицини. Лікарня є базою інтернатури для студентів вищих медичних установ.

 

версія для друку