українська російська англійська
Микола Азаров узяв під особистий контроль надання допомоги потерпілим на шахті "Суходільська-Східна"
31.07.2011 | 15:55
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров узяв під особистий контроль надання допомоги, у тому числі й матеріальної, сім'ям шахтарів, які постраждали на шахті "Суходільська-Східна". Про це він заявив у ході робочої поїздки до Луганської області.

"Гроші вже прийшли на розрахунковий рахунок Казначейства, виділені з Резервного фонду на надання допомоги потерпілим, включаючи вирішення усіх питань, які у цих сім'ях є. Я це питання візьму під особистий контроль, і думаю, що у найкоротші терміни ми всі ці питання вирішимо",- підкреслив Прем'єр-міністр.

У той же час Микола Азаров заявив, що Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко поінформував Главу Уряду про хід ліквідації наслідків аварії на шахті. За його словами, перший етап ліквідації аварії вже завершено. Обговорювалося також питання про відновлення роботи шахти.

Прем'єр-міністр підкреслив про необхідність підвищення безпеки при роботі на підприємствах вугільної галузі. "Вугілля для нас - це стратегічний товар, особливо в умовах таких високих цін на нафту та газ. Проте нам вугілля потрібне не такою ціною. І тому нам необхідно зробити роботу цієї важкої, самовідданої професії безпечнішою. І тут роботу Уряду буде значно посилено", - відзначив Микола Азаров.

 

 

версія для друку