українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив покращити житлові умови постраждалим на шахті імені Бажанова
31.07.2011 | 19:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров доручив покращити житлові умови постраждалим на шахті імені Бажанова ВАТ «Макіїввугілля» в Донецькій області.

Відповідне доручення Микола Азаров озвучив в ході відвідин постраждалих від аварії на шахті, які знаходяться на лікуванні в першій міській лікарні міста Макіївка.

Зокрема, Прем'єр-міністр поспілкувався з потерпілою жінкою, яка перебуває в нейрохірургічному відділенні, а також із двома потерпілими з травматологічного відділення.

«Квартирне питання ми вирішимо, допомогу грошову виплатимо, відповідно до закону, у нас гроші на це є», - заявив Микола Азаров. У свою чергу, постраждалі від аварії на шахті поцікавилася у Прем'єр-міністра про те, чи не будуть вони залишені наодинці зі своїми проблемами після виписки з лікарні.

«Ми думаємо, от так ось вийдеш із лікарні, і все, забули нас, не буде так? - задала питання постраждала - Ми ж не знаємо не законів, як воно, що воно?». На що Микола Азаров відповів: «Довіряйте нам, я буду тримати ситуацію, що склалася, на особистому контролі».

 

версія для друку