українська російська англійська
Микола Азаров вважає неприйнятними дії керівництва шахти імені Бажанова, що призвели до аварії
31.07.2011 | 19:50
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров вважає неприйнятними дії керівництва та технічного персоналу шахти імені Бажанова ВАТ "Макіїввугілля". Про це він повідомив в ході наради з ліквідації наслідків аварії на даній шахті.

«Таких випадків, щоб падали копри на шахтах ні в нас, ні за кордоном не було зафіксовано. Ми створили прецедент. Виникає питання, як взагалі таке могло трапитися. Я щойно повернувся з шахти у Суходольську - це надкатегорійна шахта. Так, там можна і потрібно пред'являти претензії до керівництва шахти та об'єднання. Але там діє відома у вугільній промисловості та в гірничій справі стихія, яка поєднуючись з людським фактором, призводить до таких наслідків. А тут якась стихія діє? Крім безвідповідальності керівництва об'єднання, шахти, технічного персоналу, крім невиконання персоналом своїх прямих обов'язків – ніякої», - підкреслив Микола Азаров.

Прем'єр-міністр заявив, що в ході сьогоднішньої наради буде визначено, як швидко будуть ліквідовані наслідки аварії на шахті імені Бажанова, а також про доцільність продовжувати роботу на цій ділянці.

 

версія для друку