українська російська англійська
Робітники шахти імені Бажанова будуть переведені на інші вугледобувні підприємства
31.07.2011 | 20:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Робітники шахти імені Бажанова ВАТ "Макіїввугілля" на період відновлення шахтного копра будуть переведені на інші вугледобувні підприємства. Про це в Макіївці журналістам повідомив Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров.

«Жоден працівник шахти імені Бажанова протягом усього часу відновлювальних робіт без роботи не залишиться. Вони будуть переведені на роботу в інші шахти", - заявив Прем'єр-міністр.

За його словами, на відновлення шахти необхідно приблизно 16 місяців. "Через 16 місяців шахта повинна запрацювати в хорошому режимі. Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб вона стала більш безпечною", - зазначив Микола Азаров.

 

Крім того, Прем'єр підкреслив, що випадок з аварією на копрі шахти імені Бажанова є безпрецедентним - раніше подібних аварій не було ні в Україні, ні закордоном.

Глава уряду пообіцяв, що будуть детально обстежені три подібних копра на українських шахтах. "Ще три копра такого типу працюють на наших шахтах. І тому поставлене завдання - дуже ретельно обстежити стан несучих конструкцій цих копрів", - підкреслив він. За словами Прем'єр-міністра, він дав завдання також обстежити інші підйомні машини і споруди на всіх шахтах України.

Микола Азаров підкреслив, що не хоче випереджати рішення державної комісії, яка вивчає причини аварії на даній шахті, але за даними, якими він оперує, технічний стан копра, зокрема його нижньої частини, був нижчий критично допустимого рівня. "Завдання державної комісії дістатися до суті. І якщо є ті, хто недогледів, вони повинні понести жорстку відповідальність", - заявив Прем'єр-міністр.

 

версія для друку