українська російська англійська
Українська команда орієнтувальників - перша в світі
01.08.2011 | 12:30
Прес-служба Державної служби молоді та спорту

На Чемпіонаті світу зі спортивного орієнтування серед спортсменів з вадами слуху українська команда орієнтувальників здобула перше місце у неофіційному загальнокомандному заліку. У команди України 9 медалей (3 золоті, 6 срібних та 1 бронзова), друга позиція у команди Литви - 8 медалей (3 золоті, 5 бронзових), третє місце у команди з Росії - 5 нагород (2 золоті, 2 срібні та 1 бронзова медалі).

Голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін привітав українських спортсменів та побажав успішної підготовки до чергових літніх Дефлімпійських ігор 2013 року!

Останніми на Чемпіонаті відбулися змагання з чоловічої та жіночої естафети 30 липня.

У жінок переможницями стали представниці Росії (Росінк Марина, Макарова Марія, Найдьонова Антоніна – 1:49:38), які завоювали перше золото для своєї команди. Тільки дві хвилини відділили українок від першості світу, у них – друге місце (Чекунова Марина, Орлова Вікторія, Біда Тетяна – 1:51:07). Третіми стали дівчата з Литви (Кулбокайте Андрія, Волюнгевісієне Джудіта, Каунеліте Раса - 1:57:38).

Ідентична ситуація склалася і в чоловічій естафеті: перше місце у чоловіків з Росії (Новіков Павло, Грінін Володимир, Дінгес Віктор – 2:03:47), друге – в українців (Мазур Михайло, Ніколаєнко Руслан, Санькін Олександр - 2:11:02), третє – у команди з Литви (Сонгінас Вітаутас, Ремейка Вітаутас, Кузьмінскіс Томас – 2:12:03).

Нагадуємо, Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування серед спортсменів з вадами слуху проходив 25 по 30 липня 2011 року на Черкащині.