українська російська англійська
На адресу Уряду продовжують надходити співчуття у зв'язку із загибеллю гірників
01.08.2011 | 17:47
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Трагедія, яка сталася в Україні 29 липня 2011 року, не залишила байдужими людей у всьому світі. У цей день одразу на двох шахтах - «Суходольська-Східна» у Краснодонському районі на Луганщині та «Бажанова» у макіївці Донецької області - загинули гірники.

Прем‘єр-міністр Микола Азаров вчора відвідав Луганську й Донецьку області та особисто передав слова співчуття родинам загиблих, їх близьким та друзям. До цих слів додалися й щирі співчуття народу України у зв’язку з трагедією, які продовжують надходити на адресу Уряду. Зокрема, Прем‘єр-міністр Республіки Казахстан К.Максимов «від імені Уряду Республіки Казахстан й від себе особисто» висловив глибокі співчуття родинам та близьким загиблих, а також попросив «передати слова підтримки постраждалим».

«З глибокою скорботою дізнався про трагедії на шахтах Луганська та Донецька, в результаті яких є людські жертви», - зазначив Прем‘єр-міністр Азербайджанської Республіки Артур Раси-заде, висловивши щирі співчуття рідним і близьким загиблих шахтарів та побажавши потерпілим одужання.

«З потрясінням дізнався про аварії, які виникли на шахтах Луганської та Донецької областей України, що спричинило значні людські жертви та матеріальні збитки», - йдеться в телеграмі Прем‘єра Держради Китайської Народної Республіки Вень Цзябао, який від імені Уряду Китаю та китайського народу висловлює глибокі співчуття сім‘ям загиблим.

Щирі співчуття від імені Уряду Республіки Молдова родинам загиблих та постраждалим внаслідок аварій на шахтах передав Прем‘єр-міністр Республіки Молдова Владімір Філат.

«Прошу передати слова підтримки рідним і близьким загиблих і побажання якнайшвидшого одужання всім потерпілим», - йдеться в телеграмі Прем‘єр-міністра Киргизької Республіки Алмазбека Атамбаєва.

«Від імені Уряду Фінляндії та від себе особисто висловлюю найщиріші співчуття родинам потерпілих та усім, кого торкнулася ця трагедія», - пише Прем‘єр-міністр Фінляндії Юркі Катайнен.

Прошу прийняти мої щирі співчуття та прислати наші співчуття сім‘ям та рідним тих, які втратили свої життя після цих аварій», - зазначив в телеграмі Прем‘єр-міністр Румунії Єміл Бок.

У цій важкій хвилині єднаємося в болі з українським суспільством», - зазначив голова Ради Міністрів Республіки Польща Дональд Туск.

Найщиріші співчуття від імені персоналу Посольства та від себе особисто попросив передати родинам загиблих і поранених «разом зі свідченнями нашої солідарності» Посол Франції в Україні Жак Фор.

«З глибокою скорботою й болем сприйняли звістку про аварію на шахті «Суходольська-Східна в Луганській області і вибух на шахті «Бажанова» в Донецькій області, які спричинили людські жертви», - йдеться в телеграмі голови партії «Процвітаюча Вірменія» Гагика Царукяна. Висловивши співчуття рідним та близьким загиблих, він  побажав «всім пораненим найшвидшого одужання».

 

 

версія для друку