українська російська англійська
НАК "Нафтогаз України" оголосить тендер на закупівлю іще однієї сучасної бурової установки
02.08.2011 | 09:27
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Найближчими днями Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» оголосить тендер на придбання іще однієї сучасної бурової установки. Про це в інтерв’ю програмі «Енергонагляд» на 5 телеканалі заявив заступник Голови правління компанії Вадим Чупрун.

«Відбулася технічна рада, де затверджено абсолютно усі технічні характеристики на закупівлю другої установки, глибина буріння якої буде до 120 метрів, що майже удвічі більше за ті, які у нас є зараз. Це буде надсучасна установка, завтрашній, а не вчорашній день», - наголосив Вадим Чупрун.

За словами заступника Голови правління НАК «Нафтогаз України», тендерні процедури почнуться вже найближчим часом.

«Буквально днями ми оголосимо тендер, оголошення буде опубліковано в офіційних вісниках і на сайтах. Протягом місяця після публікації тендерного оголошення ми будемо приймати комерційні пропозиції від фірм», - зазначив Вадим Чупрун.

Він підкреслив, що НАК «Нафтогаз України» планує зробити процедуру закупівлі бурової установки якомога більше публічною.

«Ми хочемо цій процедурі надати серйозної гласності, прозорості, тому запрошуємо усіх представників громадських організацій та засобів масової інформації. На процедуру, яка пов’язана з відкриттям тендерних пакетів, ми хотіли б запросити буквально усіх бажаючих. Нехай вони побачать ціну, побачать і почують відповіді на багато питань, які виникали під час покупки першої бурової», - сказав Вадим Чупрун.

За його словами, перша бурова установка почне діяти на шельфі Чорного моря вже на початку 2012 року, друга – наприкінці 2012 року.

«Лише на Суботинському родовищі перша бурова установка найближчим часом повинна буде пробурити до 50 свердловин», - зазначив заступник Голови правління НАК «Нафтогаз України».

Він підкреслив, що згідно з завданням, поставленим керівництвом країни, видобуток газу на Чорноморському шельфі до 2015 року буде збільшено у 1,8-2 рази.

«Президент поставив нам завдання по Чорноморці – у 1,8 – 2 рази збільшити видобуток власного газу. Тож ми зробимо усе можливе, щоб це завдання виконати» - підкреслив Вадим Чупрун.

 

версія для друку