українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Ціна на гречку обов'язково знизиться
02.08.2011 | 14:38
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Перевиробництво гречки у поточному році обов’язково призведе до зниження ціни на неї. На цьому наголосив Прем‘єр-міністр Микола Азаров у Вінницькій області, де перебуває з робочою поїздкою.

Стосовно цін на цукор, зерно та іншу продукцію агропрому Микола Азаров підкреслив, що сьогодні їх вартість забезпечує «нормальну рентабельність» сільськогосподарського виробництва.

«Головне, чого нам не вистачало – це стабільності», - підкреслив Микола Азаров. – «Зараз ми її маємо».

Відповідаючи на запитання преси щодо можливого зниження ціни на іншу сільгосппродукцію, зокрема на цукор, Прем’єр-міністр зазначив, що виробник цукру також повинен мати прибуток для модернізації виробництва, а інтереси споживача будуть захищені підвищенням заробітної плати.

«Зараз чомусь ціною хліба переймаються зернотрейдери, тоді як виробники, що перейшли на сучасне енергозберігаюче обладнання готові три роки не піднімати ціну на хліб», - зазначив Глава Уряду.

Микола Азаров також повідомив, що у поточному році очікується отримати понад 2 млн. тонн цукру (в 2010 році в Україні вироблено 1,7 млн. тонн), у зв’язку з чим Уряд планує закупити у держрезерв 400 тис. тонн цукру.

 

версія для друку