українська російська англійська
Питання безпеки на підприємствах гірничої галузі Уряд розгляне на спеціальному засіданні
03.08.2011 | 10:48
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Всі питання безпеки на підприємствах гірничої галузі, особливо щодо надкатегорійних шахт буде розглянуто на спеціальному засіданні Уряду приблизно через тиждень. Про це повідомив сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України Микола Азаров. Він наголосив, що особисто візьме під контроль виконання всіх прийнятих рішень.

Глава Уряду вважає, що трагедії, які сталися минулого тижня  на двох шахтах в Суходольську і Макіївці, дуже тяжкі. «Коли трагедія викликана стихією, залишається зціпити зуби і молитися. Але у нас раз за разом до стихії додається безвідповідальність, нехтування безпекою, технічна безграмотність», - так охарактеризував  Микола Азаров причини трагедії, яка забрала людські життя.

«Треба покласти край рукотворним катастрофам», - поставив сувору вимогу Глава Уряду, зазначивши, що вугілля країні безумовно потрібне, але не за будь-яку ціну. Тож на сьогодні важливо ретельно опрацювати  остаточні висновки урядових комісій, створених для вивчення причин аварій на шахтах «Суходольська Східна» та імені Бажанова, аби не лише визначити відповідальність за ці аварії та  затвердити план заходів з їх повної ліквідації, а найголовніше  - прийняти рішення для попередження таких ситуацій.

 

версія для друку