українська російська англійська
Микола Азаров запевнив, що фінансових потрясінь в Україні не буде
03.08.2011 | 11:09
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров запевнив громадян, що фінансових потрясінь в Україні не буде. Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів, коментуючи завершення політичної дискусії навколо розміру державного боргу США.

 «Незважаючи на наміри деяких політиків навмисно підігріти тривожні настрої в суспільстві, Уряд разом з Національним банком твердо контролюють ситуацію», - наголосив Прем’єр-міністр та повідомив, що в умовах несприятливої для країн, що розвиваються, емісійної політики США метою урядової економічної політики є максимальне насичення внутрішнього ринку вітчизняними товарами, які виробляються на вітчизняній техніці, за передовими технологіями.

«Тобто, Уряд буде здійснювати політику опори на власні сили, політику національного інвестиційно-інноваційного розвитку», - акцентував Микола Азаров. При цьому він ще раз підкреслив: «Громадяни України і бізнес можуть повністю розраховувати на фінансову стабільність в Україні і стабільність національної валюти. У нас є ресурси і економічний потенціал, які забезпечать міцність гривні навіть на етапі виходу з кризи».

Водночас Прем’єр-міністр зазначив, що Уряд буде з підвищеною обережністю ставитися до зовнішніх запозичень. 

 

версія для друку