українська російська англійська
В Україні необхідно створити єдиний центр гірничої безпеки
03.08.2011 | 11:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Довіряти системам безпеки на самих шахтах далі не можна, адже ці підприємства різної форми власності - державні,  приватні,  орендні,  концесійні – й іноді навіть державний нагляд натикається на перепони дотриманню норм безпеки.  Про це повідомив сьогодні Прем‘єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів.

«Треба створювати єдиний центр гірничої безпеки», - зазначив Глава Уряду, наголосивши на необхідності встановлювати на шахтах незалежні телекомунікаційні системи контролю і спостереження, які будуть в онлайновому режимі передавати об’єктивну інформацію в такий центр. Микола Азаров додав, що незважаючи на те, що ця робота складна і дорога, її потрібно зробити, «бо життя людей дорожче».

Також Прем‘єр-міністр наголосив на потребі підвищити вимоги до технічної безпеки і рівень відповідальності за їх дотримання - аж до запровадження більш жорстких законодавчих норм.

  Глава Уряду акцентував увагу і на вдосконаленні організації роботи гірничо-рятувальних служб. Для цього  потрібно виділити необхідні кошти на їх технічне переозброєння.

версія для друку