українська російська англійська
Микола Азаров: Економічних підстав для здорожчання продуктів харчування немає
03.08.2011 | 11:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив Міністерству аграрної політики та продовольства здійснювати щоденний моніторинг цінової ситуації на ринку аграрної продукції з метою недопущення  спекулятивних проявів. Про це Глава Уряду заявив під час засідання Кабінету Міністрів,

«Доручаю Міністерству аграрної політики та продовольства буквально в щоденному режимі моніторити ситуацію на ринку аграрної продукції і попереджати сезонні, а головне спекулятивні коливання цін», - наголосив він.

Водночас  Глава Уряду підкреслив, що на сьогодні економічних підстав для зростання цін на хліб, цукор, м’ясо, молоко, овочі тощо просто не існує. «При цьому Уряд не диктує закупівельні ціни. Вони складаються такими, що забезпечують і рентабельність виробникам, і стабільність цін для споживачів», - зазначив він, додавши, що цьогоріч є можливість  «створити великі, як ніколи, запаси зерна» завдяки запровадженим ще навесні форвардним закупівлям та більш ніж достатньому фінансуванню закупівель зараз.

Головне, за словами Миколи Азарова,  щоб профільне міністерство та регіональні адміністрації забезпечили своєчасний і безвитратний  збір врожаю. «Сьогодні той час, який, як відомо, «рік годує». Суспільство може розраховувати, що буде нагодоване добре і недорого», - зауважив Глава Уряду.

 

версія для друку